Henlex S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hotel

Poznań

Opinie o Henlex S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hotel

Gość

W pracy się odnajdziesz jeśli lubisz podlizywanie, jak lubisz mieć własne zdanie - to nie praca dla Ciebie. Ciągłe ataki ze strony przełożonych, niereformowalna pani menadżer. Jesteś tam tylko od tego żeby pozamiatać syfy za tragicznie nędzny ochłap. Ciągła rotacja pracowników nie sprzyja tworzeniu profesjonalnego, zgranego zespołu. Wystarczy poszukać ofert pracy na portalach (przynajmniej raz w miesiącu wstawiają ogłoszenie) "Pani prezes" w ogóle się nie zna na prowadzeniu biznesu. Praca dobra na przeczekanie, na dłuższy okres - nie polecam.

Czy Twoim zdaniem w firmie Henlex S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hotel panuje dobra organizacja pracy? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Henlex S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hotel - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Henlex S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hotel