Opinie o Bizmir Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Sowula Hotel Okrąglak w Sosnowiec

counter
Bartek Nowy wpis

Czy ktoś może określić sytuacje w firmie na ten moment?

hejho,,,, Nowy wpis

Zgadzam się, pracowałam tam dłużej i zawsze był problem z wypłatą, nieustająca dyspozycja a najlepiej to wogóle nie wychodzić z pracy........a o premię nawet się nie upominaj.

dżin Nowy wpis

Pracowałem tam przez 3 miesiące i mogę spokojnie powiedzieć wiele rzeczy. Jeśli chcecie tam pracować, to odradzam - każdy dostaje umowy na miesiąc, odliczają z wypłaty za "potłuczoną zastawę" i "kradzieże". Tylko, że jeśli spytasz się kiedy to miało miejsce nie są w stanie powiedzieć lub podają dni w których nie było człowieka w pracy. Przerwa w pracy na drugie śniadanie? Jest - po skończeniu dnia pracy. Nadgodziny? Zostaniecie pracując po 14-16 godzin by przygotować salę, obsługiwać i posprzątać to cieszcie się jak zapłacą wam za 10 godzin. Atmosfera? Rozumiem, to zawód w którym pośpiech i stres to normalna sprawa ale kierownictwo swoim poganianiem, komentarzami, które zakrawają o (usunięte przez administratora) nie pomaga. Jeśli chcecie wiedzieć jak się czuje niewolnik to zapraszam.

Tak2Nie

walery

tragedia... pokoje ładne, duże, tanio. ale można się natknąć na brak papieru toaletowego, zużytą pościel na łóżku obok, brudne ręczniki poprzedniego lokatora, no i pełny śmierdzący kosz śmieci. Nie polecam.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o Bizmir Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Sowula Hotel Okrąglak - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.