Batory Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Tłuszcz

Opinie o Batory Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

pracuś

fakt, kierownikow troche zbyt duzo ale da sie tam pracowac. sporo dziwnych ludzi tam pracowalo co odbilo sie z biegiem czasu na klimacie oraz podejsciu zwlaszcza na kuchni.

kelner

faktycznie pracuje/pracowalo tam wiele ciekawych osobowosci :) A ogolem firma spoko, wyplaty w miare na czas chociaz teraz jest tam wiecej prezesow i szefow niz to potrzebne co irytuje duza czesc zalogi.

Zostaw opinię o Batory Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Tłuszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Batory Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe