Balt-Tur Grupa Hotelowa H.Piękoś

Sopot

Opinie o Balt-Tur Grupa Hotelowa H.Piękoś

XLT

Firma w miare dobrze placi, dobre mozliwosci rozwoju, mila atmosfera. Szefostwo daje duze z siebie, ale tez duzo wymaga. Ogolnie Balt-Tur godne polecenia

V.

Ze względu, że miałam okazję pracować w Balt - Turze kilka lat, nie mogę zgodzić się z powyższymi opiniami. Właściciel jest człowiekiem bardzo wymagającym ale także takim, który daje dużo od siebie. Potrafi wiele (mega wiele) nauczyć i włożyć dobrego w młodego człowieka. Polecam Balt - Tur jako miejsce pracy, może ono stać się drugim domem :)

Tomek

Nie miałem dobrych doświadczeń , mnie dojrzałego potraktowano jak śmiecia ! Tam szanują tylko pachołków i jeśli zaproponujesz pracę za darmo to może za posiłki zapłacisz 50%

JF

To Ty chyba kolego jesteś podstawiony przez zgreda [usunięte przez admina] bo to niereformowalny pajac jest ja miałem okazję z tym palantem pracować i jest to osoba, która nie szanuje ani klienta ani pracownika, a już nie mówiąc o tym, że pajac jeździ panamerą a w KREDENSIE mu za drogo ciastko kosztuje, panie Piękoś- ŻENADA. Ludzie się z pana śmieją.

Zostaw opinię o Balt-Tur Grupa Hotelowa H.Piękoś - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Balt-Tur Grupa Hotelowa H.Piękoś