The Bonerowski Palace

Opinie o The Bonerowski Palace

dawny pracownik

masakra, człowiek tyra za marne grosze i przez 12 godzin wszystko robi, rotacja duza ludzie zmieniaja sie jak rekawiczki.

bylypracownik

Nikomu nie polecam pracy w The Bonerowski Palace. Nerwowa atmosfera, szefostwo ciąglę nękające i przyczepiające się do najmniejszych pierdół. Podejście szefostwa do pracowników jak do złodziei. Częste problemy z wypłatami (niby niewielkie ilości, ale zawsze wynagrodzenie było mniejsze niż miało być), pieniądze często wypłacane po terminie. Prestiż hotelu bardzo wysoki, ludie pracujący w tym miejscu są wykwalifikowani na swoich stanowiskach.

Zostaw opinię o The Bonerowski Palace - Zabierzów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The Bonerowski Palace