Zamek Tuczno Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe

Tuczno

Opinie o Zamek Tuczno Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe

ster

witam wszystkich mielismy przyjemnosc przebywac w tym zamku .zamek sam w sobie jest fajny mozna zwiedzic wszystkie pomieszczenia bez jakiej kilwiek oplaty dodatkowej.A co tyczy sie jedzenia to jest bardzo dobre ,lecz jest jego malo no i jak na taka ilosc to bardzo droge .pokoje sa skromne lecz czyste ,ale cena zbyt wygorowana 180 zl to jednak duzo, powino byc 100 i to by byla adekwatna .personel mily i uprzejmy zwlaszcza kelner pan [usunięte przez moderatora] i pani w recepcji pani [usunięte przez moderatora] i przesympatyczna pani kucharka .jezeli jedziecie panstwo z dziecmi to zadbajcie w czesniej o zajecia dla nich ,zamek ma status przyjazny dzieciom lecz to tylko pusta nazwa ponieważ niema zadnych atrakcji dla maluchów.

stefan

Opinię dla tego zamku wystawiam niestety negatywną. Zapisaliśmy się na zabawę karnawałową, dzwoniliśmy kilka razy by się upewnić na jakiej to sali będzie itd itp....... Niestety nikt nawet się nie kwapił odebrać telefonu. Podejrzewam, że zabawa się nie odbyła, ponieważ na dwa tygodnie przed oferta w ogóle zniknęła ze strony internetowej zamku. Zamek ogólnie bardzo zaniedbany, nie ogrzewany. Szkoda bo to bardzo piękny budynek, brakuje tylko dobrego gospodarza!

Zostaw opinię o Zamek Tuczno Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe - Tuczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zamek Tuczno Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe