Opinie o Dwór Zieleniewskich - Instytucja Kultury w Trzebinia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dwór Zieleniewskich - Instytucja Kultury. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dwór Zieleniewskich - Instytucja Kultury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dwór Zieleniewskich - Instytucja Kultury w Trzebinia

Nie polecam pracy w tym hotelu! Skladalem CV jako pokojowy i co ? A byłem kelnerem,kucharzem,recepcjonistą,sprzątaczem, a w nocy jeszcze stróżem! zapowrdol po 15-24h bez przerwy Bo za przerwę.lecą po wypłacie wszedzie kamery za nic mi nie zapłacono mimo ze pani L... mi obiecywała.ze dostanę jakieś wynagrodzenie! Tam wykorzystują ludzi zwłaszcza młodych, a jak się upomnisz on swoje prawa to mówią dowodzenia PAN/i juz tutaj nie pracuje! Recepcja na 2 gim piętrze! Kuchnia jest w zaplesnualej piwnicy! Podczas deszczu dach przecięła,tapety odchodzą ze ścian! Szczury biegają sobie swobodnie po całym hotelu! Pokoje to jakas masakra! Na wejście na antresole grozi wypadkiem!! Pokoje są tak wąskie ze po zamknięciu drzwi można dostać klaustrofbii!!!! Natomiast przy wymeldowywaniu się trzeba mieć obliczana kwotę do zapłaty za pobyt Ponieważ reszta nie jest wydawana!!!!! "Hotel" tylko z nazwy na zadupiu żadnych atrakcji! Trzebinia to zadupie i tyle!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dwór Zieleniewskich - Instytucja Kultury - Trzebinia

Firma Dwór Zieleniewskich - Instytucja Kultury prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Specjalista ds. Kadr i Płac, Lublin - Lipiec 2023
  • Księgowa/y, Lublin - Czerwiec 2023
  • Zastępca Głównej Księgowej, Lublin - Kwiecień 2023
  • Księgowa / Księgowy, Lublin - Marzec 2023
  • Kosztorysant-Analityk, Lublin - Luty 2023
  • Kierownik Techniczny w Teatrze, Lublin - Grudzień 2022
  • Koodynator Sekretariatu - specjalista ds. obsługi kancelaryjnej, Lublin - Grudzień 2022
  • Kierownik działu Promocji i Sprzedaży, Lublin - Grudzień 2022
  • Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy - Fundraiser , Lublin - Listopad 2022
  • Księgowa, Lublin - Listopad 2022

Czy pracujesz w firmie Dwór Zieleniewskich - Instytucja Kultury lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Dwór Zieleniewskich - Instytucja Kultury

Dwór Zieleniewskich - Instytucja Kultury