Skorupa Stanisława Gospodarstwo Agroturystyczne

Glisno

Opinie o Skorupa Stanisława Gospodarstwo Agroturystyczne

biały

A może Makiz jest konkurencyjną firmą? często tak jest. A do firmy w której my pracujemy ludzie przychodzą i pracują bardzo chętnie zostawiając"na lodzie" swoich starych pracodawców ;) pozdro.

biały

To bardzo dziwne co piszesz Makiz. My całą brygadą pracujemy już w Niemczech ponad dwa lata. Nigdy nie mieliśmy problemów z płatnościami a wręcz przeciwnie zawsze na święta dostajemy premię. Jak któryś z nas potrzebuje zaliczki też Pani nie robi żadnych problemów, dzwonię, że potrzebuję i na drugi dzień pieniążki już mam na koncie! Porządna firma uczciwa i wypłacalna.

firma

Jeżeli pracownik okrada pracodawcę i zostaje to mu udowodnione a poza tym ma zadłużenia i kilku komorników to tak niestety właśnie jest. Przykro mi bardzo

Makiz

hamas
@Makiz 26.04.2015, 12:16
Nie polecam.Pracowałem krótko na wlassnej diałalności gosp. już 3 miesiące nie widzę pieniędzy wysyła do niemiec i nie płaci....

chetnie dowiem sie wiecej podaj swoj tel.

Zostaw opinię o Skorupa Stanisława Gospodarstwo Agroturystyczne - Glisno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skorupa Stanisława Gospodarstwo Agroturystyczne