Gacanek Gospodarstwo Agroturystyczne Ewa i Marek Mieruszewscy

Opinie o Gacanek Gospodarstwo Agroturystyczne Ewa i Marek Mieruszewscy

Gospodarz

Ana
@Gospodarz 26.09.2012 16:02
[usunięte przez moderatora] to nie spółka lecz gospodarstwo rolne . Gospodarze sami pracują i nikogo nie zatrudniają!...

To gospodarstwo AGROTURYSTYCZNE!!!! JEŚLI NIE MASZ POJĘCIA O CZYM MÓWISZ TO RADZĘ ZASIĘGNĄĆ POMOCY INTERNETU :)!

Zostaw opinię o Gacanek Gospodarstwo Agroturystyczne Ewa i Marek Mieruszewscy - Wielkie Budziska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gacanek Gospodarstwo Agroturystyczne Ewa i Marek Mieruszewscy