Bora Zdrój Gospodarstwo Agroturystyczne Borys Kozłowski

Lewkowo Nowe

Opinie o Bora Zdrój Gospodarstwo Agroturystyczne Borys Kozłowski

agata

witam szukam osób które miały wesele w w/w sali. proszę o kilka słów na adres martaagata@interia.pl

Dana

zastanów się co piszesz ja robiłam wesele i byłe pyszne jedzenie ale jak młody siedzi całe wesele za stołem i nie potrafi bawić się to i takie brednie pisze.

Kasia

Robiłam kiedyś z grupą przyjaciół imprezkę w Bora zdrój. Bardzo nam się podobało, miła obsługa, dużo jedzenia a co najważniejsze wszystko swojskie. Dookoła żywego ducha nikt nie podgląda robisz co chcesz, cisza i spokój. Polecam to miejsce. My na pewno wrócimy.

mialem tam wesele niby pieknie ladnie ale wyszlo szydlo z worka swojego ciasta oddac nie chcieli zupa odgrzewana a kase sie placi jak macie inne miejsca to polecam unikac tego miejsca

Zostaw opinię o Bora Zdrój Gospodarstwo Agroturystyczne Borys Kozłowski - Lewkowo Nowe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bora Zdrój Gospodarstwo Agroturystyczne Borys Kozłowski