Łata Mirosław Handel Bydłem Rzeźnym

Wszachów

Opinie o Łata Mirosław Handel Bydłem Rzeźnym

romet

Sprzedałem im ostatnio byczka. Zważyłem go dzień wcześniej i myślałem że ich złapie na oszustwie bo cena wydawała mi się za duża jak na dzisiejsze ceny oferowane przez innych handlarzy a tu niespodzianka u nich było 13 kg więcej:) Polecam

do_przemek

Ta firma nigdy nie kupuje świń . Proszę przeczytać nazwę "handel bydłem rzeźnym". W nazwie wyraźnie pisze. Nie ma tu mowy o żadnych świniach. Bezpodstawne oskarżenia, które podlegają karze.

przemek

Wcale nie są ok, wadze oszukują. sprzedawałem maciorę, którą wcześniej ważyłem. Ich waga dużo różniła się od rzeczywistości. (usunięte przez administratora)

ppiotr

są ok kasa na czas bez problemu

lukasz

Handluje z tą firma od kilkunastu lat i jestem zadowolony. Nie wiem jak można oczerniać w ten sposób ludzi.

Zostaw opinię o Łata Mirosław Handel Bydłem Rzeźnym - Wszachów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łata Mirosław Handel Bydłem Rzeźnym