Vanco Hodowla Kotów

Opinie o Vanco Hodowla Kotów

Oszukana

Nie polecam.Przy kupnie kotka pani domu schowała resztę miotu abyśmy nie widzieli i wcisnela chyba tego najbardziej wybrakowanego.Na początku kontaktowalam się i mówiłam że futro mojego kota niczym nie przypomina meine coon-a bo jest krótkie i nie ma grzywy a pędzle na uszach prawie niewidoczne to mi powiedziała pani że no on troszkę mniej obrosniety ale nie to stanowi problem,problemem to że kot jest chory ,ma problemy z oczami i futrem a do tego non stop łapie alergię i ma wirusa.Kocham mojego kota chodź straciłam już na niego majątek na weta ale pragnę ostrzec innych kupujących takich jak ja bez głowy aby dobrze wybierali hodowlę i nie dali się naciąć tak jak ja. Nie polecam hodowli,jak najdalej

Maria

Czy firma Vanco Hodowla Kotów to dobry pracodawca? Dawno nic nie pisaliście na ten temat. Jak wygląda praca w tak specyficznej branży? Jak kształtują się zarobki? Zachęcam was do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia dotycząca Vanco Hodowla Kotów. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

Bonoarkanzas

Tragedia Koty obciążone geneycznie wadą serca. Przy zakupie kota zostaliśmy przsłuchani przez właścicieli hodowli. Szkoda że zapnieli nam powiedzieć o tym ze koty są obciążone genetycznie wadą serca .

Kotek

Nie polecam!!! Chore koty!!!!

ala

nie konkurencja tylko ludzie, którzy naocznie stwierdzili fakty. Nawet pies tych ludzi jest zabiedzony. Nic dodać nic ująć.Nie wspomnę już o kulturze osobistej.Przyszli właściciele niczym na posterunku są przesłuchiwani pod obstrzałem oczu "pana"domu.

Asia

Ocho,konkurencja czuwa...

bartek

Hodowla ta jest bardziej nastawiona na zysk niz dobro zwiwerzat - niestety, zreszta jesli sami tam pojedziecie to na własne oczy sie przekonacie jak to wyglada.Porażka i nieodpowiedzialnośc właściecielki

mauritius

ja również mam podobne zdanie o tej \"hodowli\"

myszor

Niestety ja mam inną opinię o tej hodowli.

Zostaw opinię o Vanco Hodowla Kotów - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vanco Hodowla Kotów