Vanco Hodowla Kotów

Wrocław

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Vanco Hodowla Kotów
0 0 6 1

Opinie o Vanco Hodowla Kotów

Maria

Czy firma Vanco Hodowla Kotów to dobry pracodawca? Dawno nic nie pisaliście na ten temat. Jak wygląda praca w tak specyficznej branży? Jak kształtują się zarobki? Zachęcam was do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Administrator

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia dotycząca Vanco Hodowla Kotów. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

Bonoarkanzas

Tragedia Koty obciążone geneycznie wadą serca. Przy zakupie kota zostaliśmy przsłuchani przez właścicieli hodowli. Szkoda że zapnieli nam powiedzieć o tym ze koty są obciążone genetycznie wadą serca .

Kotek

Nie polecam!!! Chore koty!!!!

ala

nie konkurencja tylko ludzie, którzy naocznie stwierdzili fakty. Nawet pies tych ludzi jest zabiedzony. Nic dodać nic ująć.Nie wspomnę już o kulturze osobistej.Przyszli właściciele niczym na posterunku są przesłuchiwani pod obstrzałem oczu "pana"domu.

Asia

Ocho,konkurencja czuwa...

bartek

Hodowla ta jest bardziej nastawiona na zysk niz dobro zwiwerzat - niestety, zreszta jesli sami tam pojedziecie to na własne oczy sie przekonacie jak to wyglada.Porażka i nieodpowiedzialnośc właściecielki

mauritius

ja również mam podobne zdanie o tej \"hodowli\"

myszor

Niestety ja mam inną opinię o tej hodowli.

Zostaw opinię o Vanco Hodowla Kotów - Wrocław

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vanco Hodowla Kotów