Vanco Hodowla Kotów

Wrocław

Opinie o Vanco Hodowla Kotów

Bonoarkanzas

Tragedia Koty obciążone geneycznie wadą serca. Przy zakupie kota zostaliśmy przsłuchani przez właścicieli hodowli. Szkoda że zapnieli nam powiedzieć o tym ze koty są obciążone genetycznie wadą serca .

Kotek

Nie polecam!!! Chore koty!!!!

ala

nie konkurencja tylko ludzie, którzy naocznie stwierdzili fakty. Nawet pies tych ludzi jest zabiedzony. Nic dodać nic ująć.Nie wspomnę już o kulturze osobistej.Przyszli właściciele niczym na posterunku są przesłuchiwani pod obstrzałem oczu "pana"domu.

Asia

Ocho,konkurencja czuwa...

bartek

Hodowla ta jest bardziej nastawiona na zysk niz dobro zwiwerzat - niestety, zreszta jesli sami tam pojedziecie to na własne oczy sie przekonacie jak to wyglada.Porażka i nieodpowiedzialnośc właściecielki

mauritius

ja również mam podobne zdanie o tej \"hodowli\"

myszor

Niestety ja mam inną opinię o tej hodowli.

Zostaw opinię o Vanco Hodowla Kotów - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vanco Hodowla Kotów