Kozfur Sp. z o.o.

Dębowiec

Opinie o Kozfur Sp. z o.o.

Rolnik

Osobiście bardzo podoba mi się praca u p. (usunięte przez administratora)Można zarobić. Praca do ciężkich nie należy, jednak trzeba pamiętać, ze nie każdy lubi prace przy zwierzętach. Z minusów co można zarzucić to faktycznie nie które osoby na stanowiskach kierowniczych nie znają się na robocie. Nie zawsze potrafią zarządzać ludźmi. Ogólnie, tak jak w każdej pracy jest kilka minusów oraz plusów .Wiadomo nie każdemu się dogodzi, każdy kto chce pracować, bd pracować. Obojętnie czy śmierdzi czy to norki czy inne zwierzaki. Oceniam to wszystko na 4+.

Szef

Ludzie do cholery !! Teraz się wam nie podoba a jak potrzebowaliście pracę od zaraz to wiedzieliście gdzie się zgłosić .

norek

nie polecam pracy u pana [usunięte przez moderatora] na mieszalni pasz w Białym Dworze. Praca po 14 godzin dziennie (również w soboty ) z wypłatami masakra zawsze cie orzną, no i dotego ten śmierdzoncy łysy kierownik [usunięte przez moderatora]. Niech ktoś z ludzi pracujacych tam zwróci uwage żeby sie umył, bo smierdzi nie do wytrzymania.

pracownik norkowni

[usunięte przez moderatora] Ludzi wykorzystuje na max a puznie wyrzuca jak smieci, kierowników mo co szkoły podstawowej w Borzeciczkach nie mogli ukonczyc.([usunięte przez moderatora]) Tego [usunięte przez moderatora] powinni juz dawno zamknoć za zatrudnianie ludzi na czarno.

Zostaw opinię o Kozfur Sp. z o.o. - Dębowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kozfur Sp. z o.o.