Elczar Sp.j. Ubojnia Drobiu Elżbieta Zawieslak Cezary Zawieslak

Bydgoszcz

Opinie o Elczar Sp.j. Ubojnia Drobiu Elżbieta Zawieslak Cezary Zawieslak

takkkk

nie zgadzam sie ze ok pieniadze na czas to tak własciciej spoko to tez ale godzin od 10 maks to 14 ale jak nie chcesz to do widzenia

hhh

kłamstwo...praca ok pieniądze na czas..właściciel spoko.,polecam

Zawiedziony
@hhh 02.05.2016, 20:21
kłamstwo...praca ok pieniądze na czas..właściciel spoko.,polecam

Co polecam 12 godz pracy ,2dni w 1dniu.brak porozumienia z brygadzista,kierownikem?!

taaak

to prawda nie ma 8 h pracy, tylko 12-14 godzin i to przymusowo, niepodoba sie to wylatujesz.

Andrzej

Wyzyskują tam ludzi. Płacą 8zł/h nie pracuje się normalnie 8h tylko przymusowo 12-14h. Jeśli się komuś nie podoba to może odejść. Jest to ciężka praca fizyczna. Cieszę się że tam już nie pracuję. NIE POLECAM

Zostaw opinię o Elczar Sp.j. Ubojnia Drobiu Elżbieta Zawieslak Cezary Zawieslak - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elczar Sp.j. Ubojnia Drobiu Elżbieta Zawieslak Cezary Zawieslak