Syberiada Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Daria Nowakowska

Nowe Dąbie

Syberiada Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Daria Nowakowska

Opinie o Syberiada Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Daria Nowakowska

Franciszek

@Kuba Powiedz proszę czy udało Ci się finalnie odzyskać pieniądze? Jak zakończyła się sprawa w sądzie z firmą Syberiada? Pozostaje wiele pytań, a tak mało odpowiedzi, dlatego chciałbym Cię prosić o odpowiedź i napisanie więcej szczegółów, aby inni mogli się z nimi zapoznać.

Kuba

CIEMNA STRONA SYBERIADY - pan Krzysztof nie zwraca pieniędzy za opłacony przez nas wyjazd na Husky Safari,którego nie zorganizowali. Nawet na maile przestał odpisywać. Uważa ,że to on jest poszkodowany ? Sprawa idzie do sądu niestety.Do przemyślenia dla wszystkich.

Tomasz Kacperski
@Kuba 02.04.2017 14:04

Prosze o kontakt tkacperski@kancelaria-kacperski.pl

Anna

Dokładnie. Mam z Syberiadą ten sam problem.

Tomasz Kacperski
@Anna 03.01.2018 19:32

Prosze o kontakt tkacperski@kancelaria-kacperski.pl

Zostaw opinię o Syberiada Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Daria Nowakowska - Nowe Dąbie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Syberiada Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Daria Nowakowska