Agrolid Agencja Obrotu Rolnego

Opinie o Agrolid Agencja Obrotu Rolnego

Marek

Osoby poszkodowane przez firmę Agrolid proszę o kontakt tel 600 716 617

Firma 2

Firma - 2013-05-16 10:15:09 Piotr - 2013-03-30 01:03:31 Moim zdaniem dobra firma ludzie na poziomie no i interesy z nimi mozna robic dla mnie sa OK nie wiem dlaczego komuś przeszkadzaja wiadomo konkurencja nie spi!!!! a podziwiam bo w dzisiejszych czasach trudno sie przebić im sie udało chyle czoła...Zdecydowanie odradzam prowadzenie interesow z ta firma. ( usunięte przez administratora )( usunięte przez administratora )

Wsd

Piotr - 2013-03-30 01:03:31 Moim zdaniem dobra firma ludzie na poziomie no i interesy z nimi mozna robic dla mnie sa OK nie wiem dlaczego komuś przeszkadzaja wiadomo konkurencja nie spi!!!! a podziwiam bo w dzisiejszych czasach trudno sie przebić im sie udało chyle czoła...Odradzam.( usunięte przez administratora )

Firma

Dzony Brawo
@Firma 16.05.2013 10:15

koles z żonka siedzi , firma przekret

bandyta
@Dzony Brawo 14.04.2016 14:32
koles z żonka siedzi , firma przekret

Dzony cieciu przekręt to Ty jesteś i parowa

Piotr

Zostaw opinię o Agrolid Agencja Obrotu Rolnego - Wąbrzeźno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrolid Agencja Obrotu Rolnego