Gospodarstwo Rybackie Lasów Państwowych

Żary

Gospodarstwo Rybackie Lasów Państwowych

Opinie o Gospodarstwo Rybackie Lasów Państwowych

arc

[usunięte przez moderatora] Ja tam pracowałem jakiś czas temu. To co się tam dzieje to normalnie masakiera. Mam na myśli stawy hodowlane w Brodach czy też Tuplicach. Wszystka infrastruktura jest w opłakanym stanie, a magazyny w Brodach to już zupełnie. Tak na marginesie to ktoś się powinien za to wsiąść. Kto to widział żeby ryby na sprzedaż "odpijały" w niecce koło cmentarza. MASAKRA. Oczywiście pomijam fakt że pracują na nich tubylcy tj. wiejskie pijaczki, mające wtyki w biurze. Jak ktoś ma jechać "w teren" z biura to nagle wszyscy biorą się do pracy na stawach. Natomiast w biurze liczą się tylko cyferki na fakturach. Nieudolne kupowanie sprzętu jest żałosne. Np. kupiony śrutownik jest ładny na folderze i na targach a to że stoii on w magazynie bo nie nadaje się żeby zassać zborze na I-wsze piętro w magazynie to już tego nikt nie widzi. W ogóle nie liczy się też zdanie rybaka - w prawdzie osoba pracująca na obiekcie wie najlepiej co w nim brakuje kim by on nie był czy pijaczkiem czy też

Zostaw opinię o Gospodarstwo Rybackie Lasów Państwowych - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gospodarstwo Rybackie Lasów Państwowych