Pol-Mot-Opalenica Sp. z o.o. Fabryka Maszyn Rolniczych

Opalenica

Opinie o Pol-Mot-Opalenica Sp. z o.o. Fabryka Maszyn Rolniczych

oni

taaa.. PRL jednak jeszcze gdzies mozna to zwiedzic na zywo hahahaha mistrzostwo swiata

master

Pol-mot Warfama a ostatnio Ursus, ogólnie to obraz nędzy i rozpaczy, tak na oko zatrzymali się w połowie lat 80-tych, zarobki na produkcji raczej śmieszne i to w kiepskich warunkach.

Zostaw opinię o Pol-Mot-Opalenica Sp. z o.o. Fabryka Maszyn Rolniczych - Opalenica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Mot-Opalenica Sp. z o.o. Fabryka Maszyn Rolniczych