M-Rol S.C. Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Odolanów

Opinie o M-Rol S.C. Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych

oleś

Byłem tam na rozmowie o pracę. Pracy nie dostałem. Rozmawiałem z właścicielem (tak przynajmniej mi się wydaje). I muszę powiedzieć że bardzo pozytywne odczucia. Jeżeli praca wygląda tak jak rozmowa to szkoda że tej pracy nie dostałem. Właściciel konkretny bez owijania w bawełnę. Pytałem już po rozmowie ludzi o firmę to pracownicy też pozytywnie wypowiadają się o pracy tam.

Jak oceniasz rekrutację w firmie M-Rol S.C. Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych? Dodaj komentarz i pomóż innym.

Zostaw opinię o M-Rol S.C. Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych - Odolanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Rol S.C. Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych