Crystal Traktor Sp. z o.o.

Sieradz

Opinie o Crystal Traktor Sp. z o.o.

ghost

Jestem byłym pracownikiem tej firmy, ZDECYDOWANIE odradzam !! upomnisz się o swoje pieniądze to położą ci wypowiedzenie na stół !! tam jest na zasadzie pracuj i nic się nie odzywaj, ta firma to totalna porażka a szczególnie kilka osób ale nie będę nadmieniał kto :) Chcesz stracić zdrowie - idź do crystala :D

andy

Ale naciągana opinia. Kto to pisze?. Na pewno nikt z pracowników fizycznych, którzy muszą pracować na opiekunkę dla dzieci szefa.

Zostaw opinię o Crystal Traktor Sp. z o.o. - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crystal Traktor Sp. z o.o.