Agrocom Firma Wielobranżowa

Syców

Opinie o Agrocom Firma Wielobranżowa

Aneta

Wlasciciel i jego rodzina bardzo dobrzy ludzie wszystkim potrafia pomóc .Podziekowania dla nich bo mało jest takich ludzi ktorzy podaja dla Ciebie pomocną dłon

paszmix1

Firma Agrocom lider na rynku polskim produkcji automatow paszowych i poidel godny polecenia

paszmix1

Szukasz pracy?

paszmix

paszmix

Andrea Espania

nuestro mejor proveedor de Polonia

Terrabud

Targi Hanower 2016 rok firma zrobiła wrazenie wśród wystawców stoisko obsługa hostessy pełen profesjonalizm

Agromarket

Firmę Agrocom znam od kilku lat współpraca godna polecenia

Dominika

Pracowałam w Agrocom jako tłumaczka na targach w USA zaskoczyło mnie ze firmę pana Rogali zna tyle firm z całego świata miłe zaskoczenie super firma

patrycja

Potwierdzam super pracodawca

Farmer

Firma jest Ok

Farm bud

Agrocom spotkałem na targach w Hanowerze super produkty światowa jakość a jakie hostessy

Ferma

Od 19 lat współpracuje z Agrocom rzetelny dostawca super jakość najwyższa renoma polecamy

Agro tech

Kupuje w Agrocom automaty paszowe super jakość porządna firma polecam

agroma

Agrocom to solidna i rzetelna firma znana na calym swiecie .Wspólpacuje z nimi od 15 lat i nie mam najmniejszego zastrzezenia POLECAM

Transport

witam Vst pseudo firma transportowa zarejestrowana w kawiarni w Londynie żeby omijać podatki w Polsce

Zostaw opinię o Agrocom Firma Wielobranżowa - Syców

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrocom Firma Wielobranżowa