Vitanex Polska Sp. z o.o.

Szamotuły

Opinie o Vitanex Polska Sp. z o.o.

stokrotka

"zawsze liczy sie tylko pieniądz'' Jeżeli jesteś osobą z zewnątrz pamiętaj to!

miś

Nie wiem, co mam mysleć?mogłabys mi coś odpowiedzieć?chce zacząć dla nich pracować i nie wiem czego się spodziewać? niby system szkolenia jest normalny tzn są wymagania i stasi handlowcy szkolą młodych , nie ma prania mózgu, ani głupot w stylu \" wszyscy mogą kupić nasze naczynia\" wyraznie stawia się na jakość szkolenia,ale mam wątpliwości bo za szkolenie nie płacą (ponad miesiąc), też system pracy, co będzie jak zachorujesz i tydzień nie zrobisz spotkań?nie wiem ?mozesz coś napisać, jaka atmosfera jest w ogóle w firmie? czy tylko nacisk na zysk, tak jak w większości, czy też patrzą na człowieka?

Zostaw opinię o Vitanex Polska Sp. z o.o. - Szamotuły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vitanex Polska Sp. z o.o.