Salf Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Zdzisław Salf

Grzybowo

Opinie o Salf Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Zdzisław Salf

gość

Miałem nieprzyjemność trafić na tego człowieka. Szkoda słów. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Salf dłużnik" itp. Może i maszyny robi dobre ale to cwaniaczek. Mógłby pozować do obrazu żyda z grosikiem. Omijać! Zmienił nazwę na Germania i kombinuje dalej k. Nowego Tomyśla. 90% produkcji bez fv...

gość
@gość 10.06.2014 18:13

Święta prawda- żyd, kombinator, cwaniak jakich mało. Chcesz go odszukać- Kuślin ul. Leśna 11

Zostaw opinię o Salf Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Zdzisław Salf - Grzybowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salf Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Zdzisław Salf