Agrolbud Hurtownia Janusz Stodulski

Iłów

Opinie o Agrolbud Hurtownia Janusz Stodulski

HTK8563

Gorąco polecam tego pracodawcę. Zasady są jasno określone już od samego początku: pracujesz = zarabiasz. Pracodawca, z którym na prawdę da się dogadać. Pracowałem tam dwa lata i gdyby nie sytuacja losowa, możliwe, że pracowałbym nadal.

xp1983

Witam pracowałem tam kilka dni ale szczerze odradzam stawiki sa jak dla ukrainców jescze morze niżej roboty morzna dostac garba na plecach i po 10 godz dziennie

Zostaw opinię o Agrolbud Hurtownia Janusz Stodulski - Iłów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrolbud Hurtownia Janusz Stodulski