PPHU Multirol Wodzyński Mirosław

Pacyna

Opinie o PPHU Multirol Wodzyński Mirosław

Opinie powyżej to bujdy na resorach . Co do płacy to zła nie jest . spotkałem się sam z sytuacją gdzie klient był z czegoś niezadowolony to pan (usunięte przez administratora)wszystko wyjaśnił, oddał pieniądze za wybrakowany towar i po krzyku . nie wierzcie w słowa przedmówców.

białek

Firma krzak , pieniądze żadne.Trzymać się z daleka i pracownicy i klienci .

adam68

Moj syn pracowal niedawno u tego Pana wielkiego rolnika. Z placą różnie ale klienci przyjeżdzają i za mokry wegiel [usunięte przez moderatora] ale oczywiscie nie wlasciciela tylko nas. Po Pan [usunięte przez moderatora] i jego żona jak widzą zlego klienta to uciekaja albo opowiadaja bajki. Czy tak trudno byloby zadbac o ten wegiel i pasze??!!

Zostaw opinię o PPHU Multirol Wodzyński Mirosław - Pacyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Multirol Wodzyński Mirosław