Biegpol Przedsiębiorstwo Prywatne Grażyna Biegańska

Chorzemin

Opinie o Biegpol Przedsiębiorstwo Prywatne Grażyna Biegańska

Piękna

Praca w firmie nie jest najgorsza, ale Szefowa masakra, o wszystko się czepia, nie wie co to sumienie, nie ma serca, odbiera premie za byle co, nie polecam, trzeba się dziesięć razy zastanowić czy chce się tam pracować. Jedynie Pani Dyrektor jest spoko no i kierownictwo na produkcji.

Tofa
@Piękna 09.12.2014 11:30

To chyba pracowałaś najwidoczniej na 8h bo pracując od początku do końca czyli zerwania grzyba to nie jest tak miło z kierownictwem mają wszystkich w dupie a jeśli mają coś ze szefowa załatwić to trzęsą gaci.mi

Jolka

Umowa o dzieło to podstawa.(usunięte przez administratora) Pracujesz od rana do wieczora (usunięte przez administratora)przez 7 dni w tygodniu za 1000 zł. Oto cała prawda o tej firmie.

Milena

Firma jest straszna.. szefostwo i kierownictwo jeszcze gorsze. Praca od rana do wieczora brak odszkodowań za wypadki.. praca 7 dni w tygodniu bez wolnego. Zabiera premie nie mówiąc za co! dużo by pisać nie polecam!!!!

Zostaw opinię o Biegpol Przedsiębiorstwo Prywatne Grażyna Biegańska - Chorzemin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biegpol Przedsiębiorstwo Prywatne Grażyna Biegańska