Astvit Nawóz Naturalny Firma Produkcyjno-Handlowa R. Ast

Ostrów wielkopolski

Astvit Nawóz Naturalny Firma Produkcyjno-Handlowa R. Ast

Opinie o Astvit Nawóz Naturalny Firma Produkcyjno-Handlowa R. Ast

Marus

Szkoda ze sa takie opinie o pracy u pana Ast bo robi ten czlowiek wiele dla polski gdyz jego nawoz jest prawdziwym wybawieniem od chorób ,chemii w nawozeniu .O nawozie moge powiedziec same superlatywy ale o pracy u tego pana sie nie wypowiem bo nie pracowalem jednakze czytam tutaj opinie innych(dwie osoby) i jestem zaskoczony ze z jednej strony taki wynalazek i wrecz ratowanie ludzkosci a z drugiej taka zla opinia jako pracodawcy Moze to zlosliwosc pracowniow ? Moze jeszcze ktos sie wypowie o pracy przy nawozie Astvit?

Ania

Nie polecam!!! chyba ze interesuje kogos praca na miesiac bo dluzej nie wytrzymie

była pracownica

Nie polecam pracy u tego "Pana", człowiek chory, wiecznie niezadowolony, przewija się u niego rocznie kilkanaście osób, za grosze na śmieciowej umowie, odradzam

Zostaw opinię o Astvit Nawóz Naturalny Firma Produkcyjno-Handlowa R. Ast - Ostrów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astvit Nawóz Naturalny Firma Produkcyjno-Handlowa R. Ast