Pest-Ario Sp.j.

Legnica

Opinie o Pest-Ario Sp.j.

Niezadowolony klient

Może to nie jest miejsce, ale nie wiem gdzie mogę wyrazić swoje niezadowolenie. Nie znam pracodawcy i nie chciałbym mu zaszkodzić , ale obsługa w sklepie w Środzie Ślaskiej jest poniżej krytyki. Pani blondynka siedząca za kasą robi łaskę , że w ogóle tam jest. Na proste pytanie ( w końcu nie jestem ekspertem i mam prawo zapytać) tak się oburzyła i potraktowała mnie jak jakiegoś natręta. Nigdy więcej nie odwiedzę tego sklepu , po przeciwnej stronie i konkurencji jest całkiem inna atmosfera. Nie polecam

Pest Ario
@Niezadowolony klient 06.06.2016 09:50

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na tę opinię. Podjęliśmy już kroki, aby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Zostaw opinię o Pest-Ario Sp.j. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pest-Ario Sp.j.