Dziedzic Maciej Usługi Leśne

Węgierska górka

Opinie o Dziedzic Maciej Usługi Leśne

marcekk

wyjasniło sie cos w tej sprawie??

wykonawca

Uwaga!!! Ostrzegam wszystkich przed tą osobą. Zamówił u mnie usługę, odebrał materiały i nie zapłacił. Pomimo wielu upomnień. [usunięte przez administratora]

sacha

cześc wszystkim troche mnie to przeraza ale chciałem jechac do pracy tak był przełozony wyjazd , lecz ( usunięte przez administratora )w sposób normalny oświadczył że poprostu nie wyszedł wyjazd i przeprosił . nie wiem czy miał w tym cel by kogoś oszukac bo troche to by było dziwne , kazdy dostał pokwitowanie . ja tylko żałuje ze nie wyszło ale nie mam żadnych pretensji kase oddał i przeprosił .

lichocki

skoro wam nie oddał to nie moja wina , ja nic sie nie unosiłem poprosiłem o zwrot i do 2 dni przelew na konto przyszedł ,

lichocki

witam , cóż nie wiem jak jest naprawde , troche mi sie wydaje ze nie wystawia sie pokwitowan i znika skoro oddał kase to moze cos nie wypaliło z ta norwegia . tak zapłaciłem za prom ale dostaŁEM prosta odp. ze nie jedziemy i oddał( usunięte przez administratora ) kase .

mario

Witam szukam osób które mają wyjechać z ( usunięte przez administratora ) do pracy na terenie Norwegi bo on zwodz mie za nos i ciągle przesówa termin wyjazu. Tel. ma wyłączony,ma się dziś odezwać do mnie ale czy to zrobi??? jeżeli ktoś coś wie to proszę o kontakt

xxxx

Pan( usunięte przez administratora ) obiecał już wyjazd wielu ludziom, przyjrzyj się jak wygląda twoja umowa , czy tak ma wyglądać umowa o pracę ? Jeśli dalej w to wszystko wierzysz to pisz sobie z nim smsy a pewnego dnia na pewno( usunięte przez administratora ). Mnie nadaj bardzo ciekawi co w okresie zimowym robi się w Norwegii w Lesie ?

błażej

Hej mam pytanie czy ktoś wie coś więcej o niejakim( usunięte przez administratora )bo ja czekam na wyjazd i tylko ciągłe przekładanie.Telefonów oczywiście nie odbiera, od czasu do czasu napisze sms-a z informacją o przesunięciu terminu wyjazdu...czy ktoś wie coś więcej,z góry dziękuję za informacje pozdrawiam

Zostaw opinię o Dziedzic Maciej Usługi Leśne - Węgierska górka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dziedzic Maciej Usługi Leśne