Pinus 1 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wiesław Niemasik

Kośmidry

Opinie o Pinus 1 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wiesław Niemasik

Paweł

Może i fajny gość ale ja nie byłem zadowolony ze współpracy. Choć to może nie jego wina bo pan Wiesiek wykonuje tylko polecenia swego szefa pana(usunięte przez administratora).

indian

Pracowałem tam w Pinusie, jest ok, musiałem odejść ze względu na zdrowie, szkoda, pan Wiesiek fajny gość i jego chłopcy też, pozdrawiam

zgadzam sie z kolegami, w Pinusie robi sie dobrze, każdy chce zarobić, wiadomo... a oni dają..

tolk

prawda, fajnie sie u szefa dobre zarobki, jest ok, pomocny i wogóle liczy sie z pracownikiem

Zostaw opinię o Pinus 1 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wiesław Niemasik - Kośmidry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pinus 1 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wiesław Niemasik