Format Zakład Usług Leśnych Krzysztof Połubiński

Miedna

Opinie o Format Zakład Usług Leśnych Krzysztof Połubiński

Maciej

Nie polecam. Miałem u niego pracować a nie pracuje oszust nie polecam kochanke ma ten czlowiek najgorszy w regionie numer jeden w powiecie

gość

Takk to prawda przekręt niesamowity oszust numer jeden u nas na regionie wykorzystuje ludzi on i jego pani frajer nad frajerami nikomu nie polecam tego człowieka

Robert

Witam ludzie nikomu nie polecam tego człowieka oszust to mało powiedziane to złodziej tak samo oszukiwał w branży muzycznej a kochankę to ma nie jedną skończy marnie najgorszy oszust jakiego widzieliśmy nie polecam nie polecam nie poleca

gość

ludziska nie polecam tego typa do współpracy,(usunięte przez administratora)

robak840.3@o2.pl

nikomu nie polecam pracy u tego czlowieka to jest czlowiek kturym steruje kochanka a jej zawsze malo kasy i oszukuja ludzi pozdro piotr

Zostaw opinię o Format Zakład Usług Leśnych Krzysztof Połubiński - Miedna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Format Zakład Usług Leśnych Krzysztof Połubiński