Zespół Żłobkowo-Przedszkolny nr 3 im. J. Meisnera

Wrocław

Opinie o Zespół Żłobkowo-Przedszkolny nr 3 im. J. Meisnera

...owszem, jesli chcesz trafic do obozu pracy gdzie ludzi ma sie za nic a rotacja wacha sie na poziomie 80% zalogi rocznie to wspanialy wybor!!! Moje gratulacje!! Jesli chcesz zaczac prace w firmie gdzie dyrekcja to w 100% socjalistyczny beton i gdzie owa dyrekcja NIE MA POJECIA ZIELONEGO O PEDAGOGICE I WYCHOWANIU DZIECI to rowniez dorze trafiliscie. Ta \"firma\" to w 100% procentach przyklad koterii i wszelkiej masci \"ukladzików\". Post pani [usunięte przez administratora].to jakas hucpa, pozycjonowanie strony albo tekst pisany na zlecenie \"dyrekcji\". zenada.

Hahaha... warto to nie iść i zaoszczędzić sobie nerwów!

zawiedziona

Zgadzam się z przedmówczynią. Praca w tym przedszkolu to istny obóz pracy. [usunięte przez administratora].

leśniczanka

ten kto to napisał chyba ma z tego jakies korzyści albo nie pracuje tam i nie wie co mówi

Zostaw opinię o Zespół Żłobkowo-Przedszkolny nr 3 im. J. Meisnera - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Żłobkowo-Przedszkolny nr 3 im. J. Meisnera