Misiowy Ogródek

Opinie o Misiowy Ogródek

Max

Potwierdzam negatywne opinie wobec tej placówki (dostępne także na innych forach). Właścicielka niesłowna, mitomanka, a informacje ze strony nie przekładają się na rzeczywistość (miały być zabawy z psami, specjalne zajęcia z psychologami, itp - nic takiego się nie odbyło). Córka płakała za KAŻDYM razem, gdy szliśmy do tego żłobka, nie mogła przyzwyczaić się do opiekunek (tylko o jednej z nich córka mówiła dobre rzeczy, o pozostałych nie chciała mówić w ogóle lub tylko kiwała głową, że jest taka osoba). Myślałem, że dziecko przesadnie reaguje, ale po wpisach innych rodziców widzę, że się myliłem. Wypisałem córkę po 4 miesiącach i nie żałuję. Teraz - choć minęło już blisko 12 miesięcy - ciągle mam jeszcze wyrzuty sumienia, że w ogóle zapisałem tam dziecko. Na forach w 2011 r. nie znalazłem negatywnych opinii, które pojawiły się w 2012. Gdybym wiedział wcześniej jak tam jest, to bym dziecku oszczędził nerwów.

XXX

nic wartego polecnia, to co opisane jest na stronie żbka nawet w minimalnym stopniu nie pokrywa sie z rzeczywistoscia, sterta apisanych bzdur. Maksymalnie zostaje wykorzystane zaufanie i naiwność rodziców.

Zostaw opinię o Misiowy Ogródek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Misiowy Ogródek