Gonzo S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy Anna i Krzysztof Łuszcz

Łódź

Opinie o Gonzo S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy Anna i Krzysztof Łuszcz

kicia

aż tak dają popalić? jest jakaś rotacja non stop?

...

dark....ladnie moderujesz, ale ta firma to zlo jak za czasow prlu, zastraszenie to podstawowa rzecz w tej firmie.

dark

Te blue a ty skąd masz takie informacje,jak się jest leniem śmierdzącym to nigdzie pracy nie znajdziesz.

blue

Podobno? Jeśli nie masz pojęcia o danej firmie to po co zamieszczać swoje opinie? Żenada.Pracownicy w porządku, może z małymi wyjątkami ale podejście pracodawców do pracownika dno totalne. Bałagan, tak można nazwać to co dzieje się w tej firmie. Wstyd!!!

Zostaw opinię o Gonzo S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy Anna i Krzysztof Łuszcz - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gonzo S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy Anna i Krzysztof Łuszcz