Milo S.C. Akademia Małego Człowieka Sylwia Balt

Reda

Opinie o Milo S.C. Akademia Małego Człowieka Sylwia Balt

XYX

Na początku wszystko się wydaje super. Oczywiście to tylko początki. Po pewnym czasie atmosfera jest coraz gorsza, tylko ze względu na Panią Dyrektor, której zamiarem jest skłócenie pracowników i gadanie za plecami (a później wypieranie się tego.....). Już nie mówiąc o obowiązkach, które należą do "opiekunki" - w tym mycie okien, załatwianie wszystkich spraw z rodzicami.. Obiecywanie nie wiadomo czego, chociażby umowy o pracę, której i tak nikt nie dostaje. Najwygodniej jest dawać zlecenie, bez żadnego ubezpieczenia, albo bez jakiejkolwiek umowy. Przydałaby się kontrola PIPU. Rodzice płacą opłaty roczne w wysokości 150zł na materiały dydaktyczne, a dzieci nie mają żadnych nowych zabawek ani nic.. Ewentualnie używane przez kogoś.. Nie polecam takiego pracodawcy, nie miła współpraca....

Znasz nowinki o firmie Milo S.C. Akademia Małego Człowieka Sylwia Balt ? Co możesz powiedzieć na temat pracodawców i atmosfery pracy?

Zostaw opinię o Milo S.C. Akademia Małego Człowieka Sylwia Balt - Reda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milo S.C. Akademia Małego Człowieka Sylwia Balt