Junior Przedszkole Niepubliczne

Pracowałam w Juniorze. Nie polecam

kropka
@była pracownica 15.10.2014, 21:33
Pracowałam w Juniorze. Nie polecam

Dzięki! Życzymy duuużo cierpliwości i mocnych nerwów nowemu pracodawcy tej pani. Jej odejście okazało się wyjątkowo korzystne dla podniesienia poziomu jakości pracy placówki oraz atmosfery pracy. Wielkie dzięki! Trochę szkoda, że trwało to aż tyle lat, ale postaramy się wyciągnąć z tej gorzkiej szkoły jak najwięcej wniosków.

zuzia

To miłe że dawidek i anonim chwalą swoje miejsce pracy ale co może o tym wiedzieć zadowolona mama? Chyba że ona też tam pracuje...

wspaniałe miejsce pracy, miła atmosfera i szacunek do ludzi...a to w dzisiejszych czasach rzadkość

zadowolona mama

Potwierdzam :)

Zostaw opinię o Junior Przedszkole Niepubliczne - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Junior Przedszkole Niepubliczne