EduBabies S.C. Justyna Bylicka Katarzyna Filipiak

Wrocław

Opinie o EduBabies S.C. Justyna Bylicka Katarzyna Filipiak

Ojciec

Usmiałem się :) Podejrzewam, że Klientka nie była klientką tego przedszkola, albo pomyliła placówki z InfantHouse :D Albo była jedna z... hm... Trudnych Klientek ;) Ceny są niższe od cen podobnych placówek w okolicy. Dzieci w grupie było zdaje się mniej niż dziesiątka, więc na dwie panie opiekunki w sam raz. Umowa jest jak najbardziej ok. Trzeba pamiętać o tym, że w razie wypowiedzenia trzeba dać znać miesiąc wcześniej i więcej "kruczków" nie znalazłem. Z tego co słyszałem, niektórzy rodzice mają z tym ogromny problem :D Właścicielki często idą rodzicom na rękę, bo różnie w życiu bywa. Obie Panie mają niewyczerpane zasoby cierpliwości do dzieci (nawet do rodziców, którzy czasem mają takie problemy, że hej :D). Dbają o maluchy jak o swoje. Starają się, uczą dzieciaki zarówno życia w grupie - wspólnych zabaw, dzielenia się, jak i prostych czynności jak zasypiania, komunikowania swoich potrzeb czy samego ich załatwiania (nazwijmy to odstawianiem pieluchy ;) ). Sama placówka fajna, kolorowa, jest taras, na którym maluchy biegają w ciągu dnia. Mój syn chodzi tam od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony. Widać, że jest komunikatywny, na placu zabaw chętnie bawi się z innymi dziećmi. Odkąd poszedł do tego złobka niesamowicie się rozwinał. Ja bardzo polecam tę placówkę. Mam nadzieję, że mój młody trafi pod podobną opiekę w przedszkolu, do którego teraz się wybiera.

Klientka

Nie polecam danego przedszkola.Placowka jest droga,nastawiona tylko na zarobek.Panie malo doswiadczone,nerwowe,impulsywne,zalezy im tylko na zarabianiu pieniedzy,a nie na profesjonalnej opiece nad dziecmi.Dzieci w placowce jest wiele-co przy dwuosobowej ekipie opiekunczej jest nie wystarczajace. Polecam bardzo uwaznie czytac umowe,nastawioną na pozytywy jedynie dla wlascicielek. Warto zastanowic sie kilka razy nad oddaniem dziecka wlasnie tam,zeby pozniej nie zalowac...

Zostaw opinię o EduBabies S.C. Justyna Bylicka Katarzyna Filipiak - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EduBabies S.C. Justyna Bylicka Katarzyna Filipiak