Bajkowo Przedszkole Niepubliczne

Opole

Opinie o Bajkowo Przedszkole Niepubliczne

pracownica bajkowo-opole

[usunięte przez moderatora] Nasza właścicielka (szefowa) nie nazywa się Basia więc te komentarze nie dotyczą naszej placówki. Nasza Szefowa jest bardzo miła i ugodową kobietą, choś wie czego chce i potrafi to uzuskać.

tez była

a! i chyba nie bardzo na miejscu jest tekst zeby przyszli pracodawcy kontaktowali sie najpierw z wlascicielka... bowiem umowa zlecenie zwana smieciową - nie jest forma zatrudnienia wiec rekomendacje mozna sobie wsadzic pod wycieraczke.ot co.

Zadowolona pracownica

Pozdrawiam byłe koleżanki - maile i skargi od klientów na wasze zachowanie i wykonywanie obowiązków są dostępne u Pani Basi. Polecam przyszłym pracodawcom przed zatrudnieniem do pracy naszych byłych koleżanek kontakt z właścicielką.

Zostaw opinię o Bajkowo Przedszkole Niepubliczne - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bajkowo Przedszkole Niepubliczne