Bajkowa Kraina Niepubliczne Przedszkole

Tulce

Opinie o Bajkowa Kraina Niepubliczne Przedszkole

EDarska

Chyba wam się pomyliły przedszkola, w samej Warszawie są chyba nawet dwa albo nawet trzy przedszkola Bajkowa Kraina, radzę sprawdzić o którym się pisze. Ja pracowałam w tym na Mokotowie i żałuję że zmieniłam pracę.

Ewa
@EDarska 26.10.2016 12:40

Chyba Pani coś się pomyliło...Rozmowa jest o Niepublicznym Przedszkolu w Tulcach...polecam czytanie ze zrozumieniem. Sam nagłówek mówi o tym o jakim przedszkolu wystawione są opinie. TULCE!!!

zainteresowany

Absurdalna rozmowa kwalifikacyjna. Rekruterka (nawet się nie przedstawiła) z rozbrajająca szczerością wyznała, że zaprasza kandydatów tylko żeby poznać wymagania finansowe, a potem ewentualnie ponownie zaprosi. Opinie pracowników wydają się więc prawdziwe, a wzorce dla dzieciaków beznadziejne.

Zainteresowana

Absolutnie nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Właściciel przedszkola oraz pracująca tam Kadra dokładają wszelkich starań, aby edukacja i rozwój dzieci były jak najlepsze. Wiele ciekawych i twórczych zajęć dla dzieci, zajęcia z terapeutami, wiele pomocy edukacyjnych i co najważniejsze - spojrzenie na każde dziecko i dostrzeganie w Nim jego dobrych stron i ukrytych talentów. Nie spotkałam się jeszcze z brakiem zadowolenia ze strony pracowników. Szczerze polecam to Przedszkole, bo wiem , że przebywające tam dzieci mają zapewnioną opiekę i edukację na najwyższym poziomie.

były pracownik

Zgadzam się z opinią powyżej. Całkowity brak poszanowania zwłaszcza dla pracowników, pretensje i żale wyrzucane przy rodzicach i współpracownikach. "Obrzucanie błotem" pracowników, którzy chcą odejsć z placówki. Niestety w tym przedszkolu nie liczą się ludzie tylko pieniądze. Szkoda czasu, nerw, poświęcenia a dla rodziców dobra rada :szkoda Państwa pieniędzy. Pozdrawiam

były pracownik

Placówka kompletnie nie warta polecenia , brak poszanowania dla rodziców, dla pracowników , szefowa traktuje nauczycieli jak złodzieji ,a sama okrada rodziców z pieniędzy przeznaczonych na materiały szkolne.

Zostaw opinię o Bajkowa Kraina Niepubliczne Przedszkole - Tulce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bajkowa Kraina Niepubliczne Przedszkole