Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal

Kraków

Opinie o Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal

Przemek

Przedszkole na ul.Skośnej Bajka to cudowne miejsce z cudownymi Paniami o wielkim sercu i oddaniu!Personel który jest uśmiechnięty i zawsze chętny do pomocy!Syn nasz chodzi jusz trzy lata do tej placówki i nie wyobrażamy sobie innego miejsca dla Naszego Syna.

Monika.W

Zgadzam się z opiniami wyżej, Bajka na Skośnej jest świetną placówka,Panie pracujące w tym przedszkolu są ciepłe troskliwe i mocno zaangażowane w rozwój dzieci!Cały personel jest na 6+!+za zajęcia dodatkowe Polecam ☺

Gosia

Witam Polecam serdecznie przedszkole Bajka na ul.Skośnej

Anna

Polecam Bajke na ul. Skośnej w tym roku placówka jest po generalnym remoncie. Sale są duże przestronne. Panie pracujące są zawsze uśmiechnięte i pomocne. Moja córcia mająca problemy z aklimatyzowaniem się w nowych miejscach chęnie zostaje w przedszkolu. Zawsze po powrocie opowiada, śpiewa :) zdecydowanie POLECAM

karolka

Polecam super przedszkole Bajka w krakowie na ruczaju ul.Skosna .Bajka jest prawdziwa bajka dla dzieci. Panie zaangażowane w opiekę i rozwoj dzieci. Super zajęcia dodatkowe. Plus za przystępną cenęjak za prywatną placowke. Mama Leona

mony

W przedszkolu Bajka os. Urocze miałam swoją córcię - byłam bardzo zadowolona, latem zamieszkaliśmy na Ruczaju - przenieśliśmy córę też do Bajki /bo nie wyobrażamy już sobie innego przedszkola/ na Skośną - jeśteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni i szćzęśliwi, a nasza mała najbardziej :)))))

Zostaw opinię o Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bajka Przedszkole Niepubliczne Agata Moskal