Dzwoneczek Przedszkole Niepubliczne z Oddziałem Integracyjnym

Jastrzębie-zdrój

Opinie o Dzwoneczek Przedszkole Niepubliczne z Oddziałem Integracyjnym

Joasia123

A ja polecam Przedszkole Dzwoneczek na ulicy Batalionów Chłopskich. Wspaniała kadra, dzieci dopieszczone nie mówiąc już o wyżywieniu które jest gotowane na miejscu a nie przywożone z cateringu . Panie dwoją się i troją aby dzieci zdobywały wiedzę, były zadbane, wesołe i szczęśliwe. Zajęcia dydaktyczne i dodatkowe, teatrzyki, warsztaty naukowe. - super. Moje dziecko wychodzi z przedszkola zadowolone a każdego ranka nie może się doczekać aby tam wrócić. POLECAM W 100 % a nawet 300% :))))))

beznazwy
@Joasia123 09.09.2016 00:14

A ja nie polecam tam pracować, chyba, że ktoś lubi robić wszystko za sprzątaczke, na posadzie pomocy nauczyciela oraz słuchać polecen kucharki

Asia

Pomyliłam się. Nie polecam Dzwoneczka z Warszawy z ulicy Batalionów Chłopskich.

Asia

NIE POLECAM TEGO PRZEDSZKOLA.

Zostaw opinię o Dzwoneczek Przedszkole Niepubliczne z Oddziałem Integracyjnym - Jastrzębie-zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dzwoneczek Przedszkole Niepubliczne z Oddziałem Integracyjnym