Doradztwo Finansowe JG

Kraków

Opinie o Doradztwo Finansowe JG

finarki

pani jagienka, a dziwi mnie dlaczego akurat na to stanowisko starasz się aplikować skoro oni teraz nie przprowadzają żadnych rekrutacji (chyba że coś mnie minęło bądź coś przeoczyłem). Podpowiedzcie jakie warunki na dzień dobry proponują i czy rzeczywiście u nich można pracować dłużej niż 6 m-cy

Darek

No widzę Bieda w tej psełdo Firmie . Nie ma pieniędzy dla pracowników .Ta Psełdo firma ma Naprawde dobrą ekipe . Jak widzi to jakiś Normalny Prezes firmy budowlanej To Polecam tych Pracowników . Są naprawde Zaje--sci w pracy Polecam. Ekipa zrobi dom od podstaw . Tylko nie J&G . (usunięte przez administratora)Jesteś Nic nie wartym ------ nie powiem kim szkoda mego neta .Omijajcie tą psełdo firme szerokim łukiem. Te (usunięte przez administratora)pamiętaj ze w umowie jest 40 h pracy a nie wszystkie soboty które muszą wszyscy pracowac a jak niew to grozi zwolnieniami. Pozdrawiam Moich Kumpli z tej psełdo firmy . (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Doradztwo Finansowe JG - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradztwo Finansowe JG