Bielawki

Opinie o Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Samarytanek Krzyż

gośka

[usunięte przez moderatora] jest osobą niezrównoważoną psychicznie. Na rozmowie kwalifikacyjnej obgaduje i podaje konkretne nazwiska osób z nią pracujących (oczywiście pracujących źle - bo tylko ona dobrze zakłada rajstopki dzieciom, zawsze tez jest chętna do pomocy, trzeba jej tylko poszukać). Lekceważąco i z pogardą mówi o swoich przełożonych którzy nie posłali ją na studia psychologiczne, a ona bardzo chciała być psychologiem.Na rozmowie mówi żeby rozwiązać umowę o pracę z poprzednim zakładem pracy, ustala kwotę wynagrodzenia, wysyła na badania lekarskie, podaje termin stawienia się do pracy po czym wypiera się że były jakieś ustalenia. UWAŻAJCIE ta osoba jest nie tylko niekompetentna, to po prostu zwykła[usunięte przez moderatora]

kalinowska

[usunięte przez moderatora],śmieszne pieniądze, brak kompetencji w kadrach, częste zmuszanie do wykonywania prac poza zakresem swoich obowiązków...dyrektor - moim zdaniem osoba niezrównoważona psychicznie...

Zostaw opinię o Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Samarytanek Krzyż - Bielawki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Samarytanek Krzyż