Bursztynowy Zamek Przedszkole Niepubliczne

Kalisz

Opinie o Bursztynowy Zamek Przedszkole Niepubliczne

Aguśka

Nie zapisywać tam dzieci. Syf, syf i jeszcze raz syf. Mój synek wiecznie chory. O jedzeniu nie wspomnę. A tak w ogóle to pani dyrektor dostała wypowiedzenie i ta instytucja przez nią prowadzona tylko istnieje do 31 sierpnia 2017.

Rodzic
@Aguśka 20.02.2017 12:29

Dostała to na co sobie zasłużyła! BRAWO! Burdel będzie zamknięty a świnia odsunięta od koryta!

Paweł

Przedszkole szczerze odradzam.Jedyny plus to kadra pedagogiczna.Reszta brak słow

K
@Paweł 08.11.2016 08:24

potwierdzam

Tomek

Pracownicy odchodzą od tego pracodawcy ze względu na bardzo złą atmosferę!!!!

Magda
@Tomek 15.10.2016 11:09
Pracownicy odchodzą od tego pracodawcy ze względu na bardzo złą atmosferę!!!!

Bardzo dobra atmosfera Panie uśmiechnięte czuję się radość w tym przedszkolu a nowy kucharz super

Agnieszka

Bardzo dobre przedszkole

Zostaw opinię o Bursztynowy Zamek Przedszkole Niepubliczne - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bursztynowy Zamek Przedszkole Niepubliczne