Linia Zdrowia Gabinet Psychologiczny Agnieszka Idźkowska - Guz

Zielonka

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Linia Zdrowia Gabinet Psychologiczny Agnieszka Idźkowska - Guz

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linia Zdrowia Gabinet Psychologiczny Agnieszka Idźkowska - Guz

Justyna

Zachęcona pozytywnymi opiniami chciałabym skorzystać z oferty poradni, niestety na stronie internetowej w zakładce cennik nie ma informacji o opłatach za poszczególne zajęcia. Mam zatem pytanie do Panstwa korzystających z oferty poradni, jakie to są koszty, np. wizyta u psychologa, tus? Będę wdzięczna za info.

Kasia

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Jeśli ktoś potrzebuje fachowej i rzetelnej porady i pomocy to Linia Zdrowia spełni oczekiwania. Kilka lat temu dzięki terapii w Linii Zdrowia dosyć szybko "pozbierałam się" po dość ciężkich doświadczeniach życiowych. Teraz mogę się zmierzyć z kolejnym problemem jakim jest samotne wychowywanie dziecka z Zespołem Aspergera. Syn od roku uczęszcza na terapię grupową, od miesiąca na terapię indywidualną. I choć czasami myślałam,że nigdy już nie doczekam pochwał w dzienniczku dziecka, od dwóch tygodni są!To jest najlepszy dowód na to, że praca terapeutów Linii Zdrowia ma sens.

Daga

Podtrzymuję i popieram powyższą opinię : ) Rodzice i dzieci czują się tam jak w domu. Moja córka również jest pod opieką specjalistów "Linii Zdrowia".Uczęszcza na zajęcia grupowe TUS,które szczerze polecam.Czym mnie również zaskoczył personel Linii Zdrowia? Oni zauważyli kolejną dysfunkcję mojego dziecka,która już dawno powinna być leczona/rechabilitowana.Córka jest pod opieką neurologa ,który to "przeoczył".Terapia w Linii Zdrowia to najlepiej zainwestowane pieniądze w dziecko.

Szukasz pracy?

Piotr

Polecam. Bardzo rzetelni terapeuci. Widzę po dziecku zmianę w zachowaniu, w szkole jest coraz lepiej. Moje dziecko ma kompleksową terapię u kilku specjalistów i rzeczywiście widzę teraz że ma to sens. Gabinet jest przyjazny, człowiek czuje się jako w domu - moj syn chętnie tam przychodzi, nie czuje się jak u lekarza.

Zostaw opinię o Linia Zdrowia Gabinet Psychologiczny Agnieszka Idźkowska - Guz - Zielonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linia Zdrowia Gabinet Psychologiczny Agnieszka Idźkowska - Guz