Dom Dziecka

Namysłów

Opinie o Dom Dziecka

bysia

witam. jestem, w szoku jak czytam co się dzieje w moim domu gdzie się wychowałam.Mnie przybrane mamy wychowali na dobrego i uczciwego człowieka.Teraz opowiadam wnukom o moich przybranych rodzicach.Pozdrawiam.Brygida Klimek.

nieznajoma18

To co pisza tutaj to sie nie da tego sluchac. W Domu Dziecka w Namyslowie spedzialam najpiekniejsze lata swojego dziecinstwa. Dzieki temu ze tam trafilam skonczylam szkole i mam zawod. I bd sie starala zyc jak najlepiej. Najbardziej moge podziekowac pani dyrektor Elżbiecie Krużynskiej oraz wwszystkim wychowawca za zrozumienie i mnie wychowanie

WALLY 25

Dzieci w domu dziecka mają super warunki dzięki Pani dyrektor i wychowawcą. Ci którzy narzekaja to pewnie zawsze jest im żle i w prywatnym życiu też. Dlatego tęż zanim osądzicie kogokolwiek postarajcie się ocenic samych siebie. Czy wy zawsze jesteście tacy wspaniali ?

ŁADNA

Uważam ,że to nie prawda co piszą o domu dziecka w Namysłowie. Sama byłam wychowanką tego domu i dobrze wiem jak jest naprawdę. Wiele zawdzieczam Pani dyrektor i wychowawcą, którzy dużo ichetnie pomagają wychowanką. Poza tym dzieci też nie są święte, a często uchodzi im to bokiem bo wychowawcy je bronią.

Dom dziecka Namyslow

Zgadzam sie z Toba rowniez wiem ,ze w domu dziecka w Namyslowie atmosfera dla dzieci jest nie do zaniesienia Dyr.[usunięte przez moderatora] powinna pracowac w wiezieniu a nie z dziecmi dzieci nie maja rodzicow potrzebuja ciepla bliskich milosci a nie znecanie psychiczne.sama dzieci nie ma to niewie co to znaczy.latwo sie znecac nad obcymi ale kiedys jej to bog wynagrodzi....

Praca w domu dziecka w Namyslowie

a ja nie polecam pracy w tejplacowce pani dyrektor jest osba bez secra .dzieci sa zle traktowane ,gneboine przez wychowacow a Pani dyrektor [usunięte przez moderatora] udaje ze tego nie widzi.ksiazke mozna bylo napisac co tam sie dzieje.moim zdaniem placowka powinna byc zamnknieta

Zostaw opinię o Dom Dziecka - Namysłów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Dziecka