Semi-Bambi P.H.U. Hurtownia

Łódź

Opinie o Semi-Bambi P.H.U. Hurtownia

marek

Zgadzam się z przedmówcą. Rzeczywiście ....pracował on tam 10 m-cy, ponieważ okazał się leniem i kombinatorem. Ja pracowałem w tej firmie 11 lat. Atmosfera super, wynagrodzenie też. Z Właścicielem można było się dogadać w każdej kwestii, po prostu "ludzki" człowiek. POLECAM na 100 %. Firma bardzo rodzinna i przyjazna. Marek

Tomek C

niestety brak pozytywnych wspomnień. firma semi-bambi to własciciel marki Tufi. pracowalem tam 10 miesięcy. kasa? najniżej jak można firmie było by najlepiej jak byś dopłacał do swojej pracy.:) presja psychiczna dziewczyny w sklepie gnębione są oto że nie ma utargu gdy nie ma towaru. pracowałem tam jako magazynier/kierowca/servisant a i zdarzała sie ze w biurze siedziałem. za ostatni miesiąc firma nie wypłaciła mi pieniędzy do tej pory. jednym słowem jeżeli masz zamiar zacząć tam pracować zastanów się dwa lub 3 razy. DNO

Zostaw opinię o Semi-Bambi P.H.U. Hurtownia - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Semi-Bambi P.H.U. Hurtownia