Kidykid Artykuły Dziecięce Dorota Hawrot-Czarkowska

Polska Nowa Wieś

Kidykid Artykuły Dziecięce Dorota Hawrot-Czarkowska

Opinie o Kidykid Artykuły Dziecięce Dorota Hawrot-Czarkowska

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Kidykid Artykuły Dziecięce Dorota Hawrot-Czarkowska? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

klient

Tak piszecie że kłamstwa bo opinie złe, widocznie zasłużone, trzeba być miłym to nie będą tak pisać

Klient

Najbardziej nieobiektywny serwis internetowy, opinie wyssane z palca!

maria

Zgadzam síe i nie polecam!

tami
@maria 03.12.2012 00:42

A z czym sie zgadzasz i nie polecasz bo nie ma tutaj zadnej opinie z ktora mozna sie nie zgodzc, w ogole nie ma zadnej...hhah

Zostaw opinię o Kidykid Artykuły Dziecięce Dorota Hawrot-Czarkowska - Polska Nowa Wieś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kidykid Artykuły Dziecięce Dorota Hawrot-Czarkowska