Opinie o Eco Energy Anna Sobótka w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eco Energy Anna Sobótka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eco Energy Anna Sobótka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Energy Anna Sobótka w Olsztyn

Wacek Nowy wpis

Z całego serca nie polecam tej "firmy". Celowo dałem w cudzysłów "firma". Zamówiłem u nich kilka paneli razem z montażem. Wszystko było O.K. dopóty, dopóki nie zaksięgowali mojej wpłaty na swoim koncie. Nie dokończyli wszystkiego, ponieważ mieli naprawić łączność WiFi. Sam nie wiem czy nazwa ich przerosła, ale od 16 kwietnia do chwili obecnej nie rozwiązali problemu. Aby się dodzwonić do "biura" musiałem zmieniać za każdym razem kartę startową, bo nikt nie odbierał tel. Ostatnio dodzwoniłem się, w sobotę, ale "kierownik" całej tej spółki gdy mnie usłyszał, to zaczął kląć tak dosłownie Sklął mnie i odrzucił słuchawkę. Gorszego chama do tej pory nie spotkałem. Jednym słowem od 16 kwietnia do dziś, czyli początek sierpnia usterka nie została naprawiona. Przed zaksięgowaniem pieniędzy ode mnie wszystko było porostu bajkowo. Później, to już raczej zapomnijcie o jakichkolwiek reklamacjach. Tak, jak w mojej sytuacji cały czas albo tel. był zajęty, albo odrzucali połączenia. Jeszcze raz Was wszystkich internauci przestrzegam przed tą "firmą". Nie dajcie się nabrać na szybkie podpisanie umowy. Potem jesteście już uwiązani z nimi bez serwisu i TELEFONY BĘDĄ NON STOP ZAJĘTE!!!. A co najciekawsze „szef” będzie później na Was klął, tak było w moim przypadku.

Nie dam się zrobić w bambuko

Nie polecam... W tej firmie nie ma żadnego przepływu informacji. Panuje istny chaos. Wielokrotnie zdarzało się tak, że masz polecenie jechać na budowę zrobić KONKRETNĄ rzecz, kończysz pracę, wracasz do domu (wieczorem) a tu telefon że jak nie wrócisz i nie dokonczysz pracy...to od jutra nie pracujesz! Nikt o niczym nie mówi. Rozumiem, jakobym dostał indormacje, że 1) mam zrobić oprocz wymienionej rzeczy pozostałe 2) to pilne i musi dzisiaj być zrobione to i bym został po godzinach, ale bez jaj... Nie w tej firmie takich oczywistych komunikatów nie ma bo po co nie? Polecenia m.in; to jedziemy - gdzie wydający te polecenie wychodzi, wsiada do auta i jedzie, a Ty nie wiesz, gdzie i po co...są na porządku dziennym. Co do pensji... Płacą dniówki i to nawet ładne, ale....patrząc na to ile godzin ciągu dnia pracujesz to są jakieś grosze. Ja nie zgadzalem się na harówe 12 a czasami nawet 13 godzinową, gdzie płacą za 8 godzin pracy (pozostałe dwie to Twój dojazd i wyjazd z budowy)! Serio zastanówcie się zanim złożycie tam jakiekolwiek papiery!

Kamil Nowy wpis
@Nie dam się zrobić w bambuko

Ja pracowałem tam i nie zgadzam się z tą opinią zresztą firma nie istnieje od 2013 roku. Praca była na akord ale zarabiałem lepiej niż moja rodzina na w Niemczech, Pozdrawiam Kamil.

Aneta Nowy wpis
@Kamil

Jak to nie istnieje, co Ty tu za plotki roznosisz? Widzę, że firma nadal działa i pompami ciepła się zajmują.

Katarzyna

Naprawdę wychodzi 13 godzin dniówki, a płacone jest jak za 8? Trochę dziwne, nie wyobrażam sobie żeby ktoś tak poracował :/ Może jakiś pracownik się wypowiedziec na ten temat?

@Katarzyna

Tak

Sylwia Nowy wpis

Haha, krótko, zwięźle i na temat. ;) Ale czegoś takiego nie można gdzieś zgłosić tak w ogóle? 5 godzin piechotą nie chodzi...

Olga

Widzę ze tutaj różne informacje są. Jedni piszą o szkoleniach ze są i to dużo inni nie wiedza o co chodzi. Czy jest ktoś kto w sposób jasny mógłby opisać co oferuje pracodawca?

Brałeś udział w rekrutacji do Eco Energy Anna Sobótka. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
ehhhh ja glupi

Zgadza sę @ahgjk. Ostatnia ich oferta była właśnie na Key Account Managera i trochę żałuję, że się wtedy nie pokusiłem o wysłanie cv. Pewnie dalej bym u nich pracował. Dużej rotacji u nich nie ma, bo pracownicy mają zapewnioną umowę o pracę, liczne szkolenia i super socjal.

Smerfik
@ehhhh ja glupi

Jakie szkolenia? Pierwsze slysze.

admin

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie Eco Energy s.c? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Energy Anna Sobótka - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eco Energy Anna Sobótka?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Energy Anna Sobótka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eco Energy Anna Sobótka