Eco Energy s.c

Olsztyn

Opinie o Eco Energy s.c

ehhhh ja glupi
użytkownik zarejestrowany

Zgadza sę @ahgjk. Ostatnia ich oferta była właśnie na Key Account Managera i trochę żałuję, że się wtedy nie pokusiłem o wysłanie cv. Pewnie dalej bym u nich pracował. Dużej rotacji u nich nie ma, bo pracownicy mają zapewnioną umowę o pracę, liczne szkolenia i super socjal.

Smerfik
@ehhhh ja glupi 18.05.2016, 18:54

Jakie szkolenia? Pierwsze slysze.

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie Eco Energy s.c? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Eco Energy s.c - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eco Energy s.c