Dungannon

Dungannon

Opinie o Dungannon

Włóczykij

Cześć wszystkim którzy mnie znają! Jak widać znowu wylądowałem w tym Dungannon. Jeżeli chcecie to proponuję wypowiedzieć im wojnę w LINDEN FOODS. (usunięte przez moderatora)

Mieszkam aktualnie w Dungannon, pracuję w Linden Foods LTD. Nie jest tu miło ,ludzie zwłaszcza od chwili rozpoczęcia kryzysu są nie mili ,zwłaszcza do Polaków których traktują jak najgorszą rasę brudasów do pracy.Postawę taką, co mnie bardzo dziwi, przejawiają szczególnie protestańci,

Zostaw opinię o Dungannon - Dungannon

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dungannon